O firmie

W dzisiejszych czasach prowadzenie działalności opiera się w dużym stopniu o urządzenia komputerowe. Wykorzystujemy je do prowadzenia magazynów, księgowości, wymiany danych z urzędami, komunikacji z kontrahentami, sporządzania dokumentów. W krótkim czasie komputer stał się głównym i niezastąpionym narzędziem pracy.

Prawidłowe dobranie, konfiguracja i nadzór nad sprzętem oraz oprogramowaniem są kluczowymi czynnikami w działaniu każdej firmy, jednakże wymagają też specjalistycznej wiedzy. Większość przedsiębiorców nie posiada własnych działów informatycznych, stąd konieczność współpracy z podmiotami zewnętrznymi. Tarmas Info wychodzi naprzeciw tym potrzebom, oferując pełną obsługę informatyczną przedsiębiorstw w oparciu o wiedzę i bogate doświadczenie naszych pracowników.

Misja

Na rynku działają korporacje informatyczne kierujące swoją ofertę do dużych przedsiębiorstw i instytucji. Tarmas Info za cel stawia sobie udostępnienie tych samych usług mikroprzedsiębiorcom i małym firmom, zachowując przy tym najwyższe standardy i krótkie terminy realizacji, oferując jednocześnie przystepne warunki cenowe.

Filozofia działania

Wyznajemy zasadę, że każda firma ma swoje specyficzne potrzeby, dlatego nie wiążemy się na stałe z dostawcami oprogramowania i sprzętu. Dzięki temu rozwiązania dostarczane przez Tarmas Info są zawsze w najwyższym stopniu dostosowane do oczekiwań naszych klientów.